sl
EN
Razpored
Lige
Rookie (2017/18)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
RISING STAR - 1. LIGA
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
RISING STAR - 2. LIGA (ZA RAZVRSTITEV)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
ALL STAR - 1. LIGA
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
ALL STAR - 2. LIGA (za razvrstitev)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
Champion (2011/2012)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
Legend (2009/2010)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
Rising star (2015/2016)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
RISING STAR - 2. LIGA (1. del)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
All star (2013/2014)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
ALL STAR - 2. LIGA (1. del)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
VKL TABOR
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
Lige
Rookie (2017/18)
Najnovejše tekme
RISING STAR - 1. LIGA
Najnovejše tekme
RISING STAR - 2. LIGA (ZA RAZVRSTITEV)
Najnovejše tekme
ALL STAR - 1. LIGA
Najnovejše tekme
ALL STAR - 2. LIGA (za razvrstitev)
Najnovejše tekme
Champion (2011/2012)
Najnovejše tekme
Legend (2009/2010)
Najnovejše tekme
Rising star (2015/2016)
Najnovejše tekme
RISING STAR - 2. LIGA (1. del)
Najnovejše tekme
All star (2013/2014)
Najnovejše tekme
ALL STAR - 2. LIGA (1. del)
Najnovejše tekme
VKL TABOR
Najnovejše tekme
Turnirji
EGAL liga 2013/14
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
JB11 WOMEN´S
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
TEKMA LEGEND
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
BASKETBAL SPIRIT
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
Prešernov turnir
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
CHAMP CUP (2013/14)
Najnovejše tekme
Vodilni v ligi
Turnirji
EGAL liga 2013/14
Najnovejše tekme
JB11 WOMEN´S
Najnovejše tekme
TEKMA LEGEND
Najnovejše tekme
BASKETBAL SPIRIT
Najnovejše tekme
Prešernov turnir
Najnovejše tekme
CHAMP CUP (2013/14)
Najnovejše tekme
Klubi
Najboljši
Novice
sl
EN
All star (2013/2014)
·
2023/24
Najboljši igralci
Lestvice
Najnovejše tekme
Vse tekme
Povprečje tekme
Vodilni v ligi
Dosežki na tekmi
Najboljši igralci
Sezone
2023/24
Lige
All star
Najboljši igralci
Igralci tekme
1.
Perković Karadža Teodor
Champ - A
2
2.
Švigelj Lev
S. Jenko - O
2
3.
Škerlj Aleksander
Tržič + Križe
2
4.
Grubač Matic
M . Čopa
2
5.
Grošelj Luka
Champ - B
1
6.
Dolinar Rožle
Bistrica - O
1
7.
Urbančič Tevž
Bistrica - M
1
8.
Dimitrov Vasja
M . Čopa
1
9.
Podraščanin Sergej
M . Čopa
1
10.
Halid Mulalić Ali
Bistrica - O
1